صنایع روشنایی آرین کوشش

آدرس:

خیابان شهیدرجایی شمالی، روبروی مسجد مادر، بن بست قو پلاک 15

تلفن تماس:

02155525039 - 09126004918 - 09101740530

 

گروه صنعتی آرین کوشش

گروه صنعتی آرین کوشش فعالیت خود را از سال 1380 با مدیریت جناب اقای عباس پاتو شروع کرده و با 20 سال تجربه، پيشرو در توليد صنايع روشنايی كشور ميباشد. اين گروه با گرايش روز افزون به زيبا سازی محيطِ زندگی، كار و نياز به طراحی و توليد متنوع و انبوه چراغ های روشنايی، فعاليت خود را با توليد در زمينه صنايع الكتريک و روشنايی آغاز نمود. گروه صنعتی آرین کوشش از آغاز توانسته است با ارائه كيفيت بالای محصولات و سرويس های ويژه، مرجع قابل اطمينان برای خدمات به مشتريان باشد. اين شركت با بهره گيری از كادری مجرب و آموزش ديده و نيروهای متخصص در زمينه توليد و ارائه طيف گسترده ای از انواع چراغ ها، توانسته سهم قابل توجهی از بازار داخلی و برخی از كشور های همسايه را در بر بگيرد.

همیشه سعی بر این داشتیم که امروزمان با روز گذشته متفاوت باشد. با خلاقیت و نوآوری، دانش به روز، بهترین کیفیت را ارائه کنیم و با ارائه بهترین خدمات پس از فروش، حامی مشتریان خود باشیم. به حمد الهی، امروزه نسل سوم گروه آرین کوشش با پیش رو قرار دادن تجربیات گذشتگان خود، وارد صنعت تولید و بازرگانی این مجموعه شده اند و با انرژی بیشتر این راه را ادامه می دهند تا نام ایران و تولید ایرانی را در سراسر دنیا منتشر کنند.

چشم انداز شرکت

چشم انداز ما  ، رسیدن به نقطه ی برترین و با کیفیت ترین تولیدکننده روشنایی در سراسر ایران است ، شرکتی که به یکی از مشتری مدارترین و مدرنترین شرکت معروف شود ، جایی که همه مشتریان محترم بتوانند به راحتی محصولات مورد نظر خود را در آن کشف و خرید کنند.

سخن مدیر عامل